MSPD1012-121
Mfr.Part #
MSPD1012-121
Datasheet
MSPD1012-121
Description
PHASE DETECTOR,MODULE,CS121
Stock
50
Frequency :
10MHz ~ 20GHz
Package / Case :
5-SMD Module
Supplier Device Package :
CS121
Datasheets
MSPD1012-121
Basic Instructions
    CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1.5PF 10% SMD
    CAP SILICON 100PF 20% SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% SMD
    CAP SILICON 6PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 33PF 20% NONSTANDARD
    CAP SILICON 10PF 200V SMD
    CAP SILICON 47PF 10% 50V SMD